Kategorie
Kontaktujte nás

Tel: 0086-592-5337835/5337836

Fax: 0086-592-5337838

E-mail: sales@lianyustone.com

Mob. & WhatsApp: 0086-13859958030

Adresa: Jednotka 25A, budova A, Zhongxin Plaza, Severní Hubin Road, Xiamen, Čína

Servisní linka
0086-592-5337836
Xylopal dřevo drahokam mozaika deska

Xylopal dřevo drahokam mozaika deska

Xylopal dřevo drahokam mozaika SlabThe výrobní proces začíná selektivní výběr surovin, které se těží v různých místech po celém světě a dosadil k dosažení nejlepší barva,

Podrobnosti o produktu

Lianyuxing kámen je jeden z nejlepších Čína xylopal dřeva drahokam mozaika deska výrobců a dodavatelů na, zkontrolovat cenu za hromadné xylopal dřeva drahokam mozaika deska s námi a získejte zdarma vzorek od nás, nebo nejlepší velkoobchodní cenu a kvalitní módou a horké prodej a xylopal dřeva drahokam mozaika deska továrník od nás.

Xylopal dřevo drahokam mozaika deska

Výrobní proces začíná selektivní výběr surovin, které se těží v různých místech po celém světě a dosadil k dosažení nejlepší barvy, tvaru a velikosti vlastnosti.

Po příjezdu do naší moderní výrobní zařízení, surový materiál prochází dlouhém procesu řezání a nastavení pomocí speciální epoxidové lepidlo, který byl navržen a vyvinut speciálně pro tento účel v našich laboratořích. Během výrobního procesu vyrábíme desky v tloušťkách 2 nebo 3 cm jako standardní nebo vlastní velikosti, na základě zvláštní žádosti.

Konečný výsledek není nic menšího než jemné domácí styling šperky, unikátní desky, které jsou vhodné pro dekorace v různých aplikacích v soukromých domech, kancelářích a projekty, jako například: kuchyňský ostrov, kuchynŘ heslo, koupelny, zrcadla, dekorativní zeď pokrytí, podlahy, bary a lázně skříně.

Mezi naše klienty patří: kámen dovozci, výrobci kamenné a přední designéři a architekti, které se specializují na unikátních projektech po celém světě.

Velikosti: 120 * 240 * 1,5 cm, 160 * 240 * 1,5 cm, nebo upravit

Tloušťka: 1.5/1.8/2.0/3.0 cm.etc

Aplikace: Vanity Top, Pultová, tabulka nahoře, domácí Decoration.etc

Použití: Vnitřní dekorace

Povrchová úprava: leštěné

Edge: Zkosení, ploché, Bullnose, střih, atd

Z balení: bezpečné balení, dřevěné bedny, balení

Uvnitř: měkké pěny nebo jako požadavek


Hot Tags: xylopal dřevo drahokam mozaika deska, Čína, výrobci, dodavatele, továrna, velkoobchod, levné, hromadně, populární, továrník, móda, nejlepší cena, vysoce kvalitní, horké prodej, vzorky zdarma
Související produkty
Dotaz